Ve které bance si vzít jaký produkt?

.

.

Za rok 2017 jsou nejlepší finanční produkty roku vybrány. Soutěž pořádala analytická společnost Scott & Rose a nejlepší produkty se vybíraly prostřednictvím internetových stránek. Nejedná se však o anonymní průzkumy, ale o odborné posudky specialistů na tuto problematiku.
Ptáte se i vy, které aspekty se při posuzování hodnotí u produktů?
Například u spořících účtů se analyzují základní úrokové sazby. Jde o spořící účty, které nemají výpovědní lhůtu a nemají od banky žádnou podmínku využívaní jejich jiných produktů. Samozřejmě musí být možné vybrat peníze z účtu kdykoli a bez sankcí. Hodnotí se všechny účty po dobu jednoho celého roku nabízené nejen bankami, ale také nebankovními institucemi. Nevyhlašují se pouze vítězové, ale také druhé a třetí nejlepší produkty v dané kategorii.
·         Osobní účty
1.      Equa bank
2.      mBank
3.      Air Bank
pohár vítěze.jpg
 
·         Nejlepší Spořící účty
1.      Wüstenrot hypoteční banka
2.      Air Bank
3.      Sberbank
 
·         Nejlepší hypotéky
1.      mBank
2.      Česká spořitelna
3.      UniCredit Bank
 
·         Konsolidace půjček
1.      Air Bank
2.      Česká spořitelna
3.      UniCredit Bank
 
·         Nebankovní mikropůjčky
1.      Home Credit
2.      Zaplo Finance
3.      Via SMS
Cenu veřejnosti pak tentokrát opět získala Conseq penzijní společnost za doplňkové penzijní spoření, tedy stejně jako za rok 2016.
Výše uvedené výsledky ve třech kategoriích jasně ukazují, že se opravdu v potaz berou hlediska různá a nejsou znevýhodněni menší hráči na trhu jen proto, že nemají takovou značku jako již delší dobu zaběhnuté finanční domy. V průběhu roku bylo možné aktuální výsledky sledovat prostřednictvím webu k tomu určeného. V letošním ročníku byly v soutěži zastoupeny finanční produkty uvedených typů. Mezi nejlépe hodnocené finanční instituce se tak dostaly Air Bank, UniCredit Bank, Česká spořitelna a mBank.
poháry šampiónů.jpg
Soutěž samozřejmě pokračuje osmým ročníkem i v roce 2018 a již nyní se můžeme těšit, zda banky budou motivovány svým ziskem některého z ocenění a půjdou na trh se změnami, které by je dovedly k vítězství i v dalších kategoriích.

.

About the Author

pujckapro.cz

No Comments

Comments are closed.