Hypoteční možnosti u Komerční banky

.

Pořád splácíte podnájem a rentu někomu cizímu, stěhujete z místa na místo, jak hledáte příznivější cenu za pronájem a začíná vám to být nepříjemné? Uvažovali jste třeba o možnosti si pořídit vlastní nemovitost a platit či investovat do svého bydlení? Bojíte se, že naletíte nějaké nevýhodné hypotéce, protože dnešním bankám se nedá tolik věřit?
 
Proto jsme pro vás připravili dnešní článek, který se zabývá možnostmi sjednání hypotéky u jedné z větších bank na českém trhu – Komerční banky. Pojďme se společně podívat, jaká je výše úroku, jaké služby banka poskytuje, jaké jsou penále za předčasné splacení či zda je možné pozdržet splátku při vašem nenadálém výpadku financí.
 šetření do pokladničky
Komerční banka vám přináší zavedení hypotéky bez poplatku s roční možností splatit mimořádně až 25 % splátky.
 
Výhodou je, že vám zdarma ocení hodnotu vaší nemovitosti, zpracují veškeré procesy (žádost) a i dále budou vést zdarma celý váš hypoteční účet.
 
Jaké jsou benefity v případě volby Komerční banky?
•   výše zmíněné možnost každoroční mimořádné splátky ve výši 25 %
•   částečné ale i úplné předčasné zaplacení úvěru bez penalizací
•   standard odpočet už zaplacených úroků ze základu daně (v ročním zúčtování daní)
•   budete mít kompletní obsluhu na jednom místě
•   velkou výhodou je, že zde si můžete sjednat hypotéku až do 100% hodnoty vaší nově zastavené nemovitosti, tj. nemusíte mít žádné našetřené peníze, jak je obvyklým zvykem u žádosti o hypotéku na nemovitost
•   dalším benefitem je pak možnost snížit úrokovou sazbu při sjednání životného pojištění u Komerční banky
 
 eura a kalkulačka - počítání peněz
U Komerční banky nabízí standardně pevnou sazbu s fixací na několik let dopředu, není zde tedy pohyblivá sazba jako je u AirBanky (jedna z mála, kdo ji zatím v roce 2016 nabízí). Úrok se pohybuje od 1,79 % p.a.
 
Z banky vám navíc ochotně zavolají a vyřeší první problémy pouze telefonicky, nemusíte tak chodit na pobočku a čekat ve frontách. Stačí zanechat svůj kontakt na jejich webových stránkách.

Ohodnoťte příspěvek
.

About the Author

pujckapro.cz